BASHKIM TOURS
  MK: +389 44 338 003
  DE: +49 214 4047 590

KOMPANIA

HISTORIA JONĖ

Bashkim Tours ju ofron udhėtime cilėsore me autobus me ēmime tė volitshme qė nga dhjetori i vitit 2000. Misioni i agjencionit tonė ėshtė qė tė ndėrtojmė marrėdhėnie afatgjate me klientėt tanė, nėpėrmjet shėrbimit tė jashtėzakonshėm dhe pasionit qė ndjekim me pėrsosmėri nė ēdo gjė qė bejmė.